+90 242 324 07 07

Hakkımızda

hacı saad

Mütevazi Başlangıçlar

seperator

Ülkemiz, tüm coğrafyaların en zengin yemek kültürüne sahip geleneklerine sahiptir. Bu coğrafyanın yöresel yemeklerini;  nezih, temiz ve güzel bir ortamda, usta ellerle sunmak üzere 1969 yılında yola çıkan Hacı Saad, halen lezzetinden ödün vermeden, konuklarını en iyi şekilde ağırlamaya devam etmektedir.

Kuşaktan kuşağa aktarılan 47 yıllık engin tecrübesiye,  damak tadına önem verenlerin vazgeçemediği lezzetleri barındıran Hacı Saad; Viranşehir Kebap, İskender Viranşehir Kebap, Lokum Kebabı ve diğer kebap çeşitlerinden , eşsiz pide çeşitlerine, yöresel çorbalardan, yöresel meze çeşitleri ve geleneksel tatlılara kadar oldukça zengin bir  menü sunmaktadır.

KL

Lezzet ve Kalite

seperator

Lezzetinin vazgeçilmezliğini, özellikle tercih ettiği kekik otu ile beslenen mera hayvanlarından ve yöresinden özenle seçilmiş malzemelerin usta ellerle  buluşmasından alan Hacı Saad’da yemekler usulünce pişirilerek,  titizlikle servis edilir.

Eşsiz lezzetleri tadarken,  özenle hazırlanmış zarif  atmosferinde keyifli dakikalar geçireceğiniz  Hacı Saad, siz değerli konuklarını  yeni yeri olan Lara/Muratpaşa Antalya’da ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

KL

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com